تبلیغات
همسران اول - همفکری با نوشین عزیز + دلایل خیانت زنان

همسران اول

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم

همفکری با نوشین عزیز + دلایل خیانت زنان

من هم یکی از قربانیان خیانت هستم که شاید نوعش کمی فرق می کنه .. همسر من عاشق همسر پسر عموش شد که از قضا یکی از دوستای من بود ، البته به ظاهر .... این خانم تا آنجا که می تونست به زندگی من نزدیک شد و بالاخره تونست دل همسر منو ببره و یک رابطه پر از س –ک-س و به ظاهر پر از عشق . درنهایت هم همسرمو ول کرد و رفت پیش شوهرش و من موندم با  یک زندگی ویران ... با خودم که کاملا داغون بودم ...

و یک همسری که مات و مبهوت مونده بود . شما فکر کنید چه بر من گذشته .  حتی خانواده من هم مطلع نبودند و خانواده همسر هم که اصلا براشون مهم نبود و می گفتن خوب حالا عاشق شده !!! چیه مگه ؟؟؟ بچه ام  دل داره دیگه!!!!

 ......یک سال طول کشید تا تونستم دوباره زندگیمو سر و سامان بدم .... بعد از 5 سال دوباره اون خانم با همسرم ارتباط برقرار کرد و حرفای عاشقانه و دوباره درخواست س –ک -س و...  ولی همسرم منو مطلع کرد و تازه فهمیدیم که این خانم هدفش چه بوده و خوشبختانه انداختیمش بیرون .
ممنون که حرفای منو خوندید .  اگه میشه بهم بگید چطور می تونم زخمی که بر دلم نشسته التیام بدم چطور می تونم خودمو  تسکین بدم .  باور کنید نمی تونم حتی یک ثانیه بدون رنج و عذاب و خاطره های درد آور زندگی کنم . نتونستم فراموش کنم ... کمکم کنید ...

این گوشه ای از کامنت خانم نوشین بود . ضمن همفکری با نوشین عزیز ، به نظر شما دلایل زنان برای خیانت به همسر چیست ؟ و راه حل ان ؟؟؟

عدم یک رابطه گرم و صمیمانه با همسر ؟

گذشته بی‌بندوبار زن ؟

احساس تنهایی کردن زن ؟

عوامل فردی و اختلالات شخصیتی زنان ؟

دوران مجردی محدود ؟

مشکلات اقتصادی ؟

تنوع طلبی زن ؟

خیانت مرد ؟

و.... ؟؟؟طبقه بندی: یاس،
[ سه شنبه 1392/05/15 ] [ 14:32 ] [ yas ] [ نظرات()

نمایش نظرات 1 تا 30