تبلیغات
همسران اول - تشخیص مرد متاهل از مجرد 2

همسران اول

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم

تشخیص مرد متاهل از مجرد 2
واضح هست که با گسترش اینترنت و وجود شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی ،ارتباطات نیز گسترده تر می شود . درکنار مزایایی که اینترنت ،موبایل و نرم افزارهای مختلف برای تسهیل در روابط و کارها دارند ، معایبی نیز همیشه وجود دارد که به دلیل عدم استفاده درست ما از این امکانات می باشد .

به طور مثال در شبکه های اجتماعی مشخص نیست واقعا طرف مقابل مرد باشد یا زن . مجرد باشد یا متاهل . پیر باشد یا جوان . و با چه نیت و هدفی یک رابطه را شروع می کند .

به هر حال در روابط مخصوصا از نوع مجازی باید بیشتر مراقب بود . در زیر مواردی را که می تواند به شما به عنوان یک خانم کمک کند تا مرد متاهل را از مجرد تشخیص دهید ،بیان می کنم .

مردان متاهل روابط گسترده تری دارند که شامل همسر ،فرزندان ،خانواده ی خود و خانواده همسر می شود . بنابراین ممکن است تماس های تلفنی زیادی داشته باشند . شاید چندین شماره تلفن و یا چندین گوشی ... اگر شماره تلفنی که به شما می دهد دایمی نیست ،باید کمی مشکوک شوید .

اگر متوجه شدید هنگامی که با شماست ، نگران یا عصبی است و یا چیزی را مخفی می کند و نمی تواند به شما بگوید که در سرش چه می گذرد ، یا اگر با شما قرار دارد و به دفعات قرار را کنسل می کند و یا دیر به قرار می رسد و یا حتی سر قرار ،ناگهانی و بدون توضیح و یا با یک تماس تلفنی شما را تنها می گذارد .

مردمتاهل وقت زیادی برای گذراندن با شما ندارد . اکثرا نمی تواند شام را با شما بیرون باشد و یا روزهای آخرهفته و تعطیلات ،معمولا گرفتار است .

 علاقه ای به دیده شدن با شما در جاهای عمومی ندارد و مکان های خلوت را ترجیح می دهد . علاقه ای به عکس گرفتن با شما ندارد . در این صورت شاید لازم باشد اصرار کنید که دوست دارید عکبس هایی دو نفره داشته باشید و با دوستانتان در نت و یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . در این صورت شاید مخالفت کند و این مورد می تواند یک نشانه باشد .

اگر اصرار به رابطه بیشتر به هر عنوان ،برای شناخت بیشتر و... بدون اطلاع خانواده بود و یا متوجه شدید که در چندین مورد به شما دروغ گفته است باید نگران باشید ، چون دروغگو کم حافظه است و بنابراین سعی کنید موضوعات مختلف را در فواصل مختلف و چندین بار از او بپرسید .

سعی کنید درباره محل زندگی و کارش بیشتر بدانید و تحقیقاتی در مورد صحت حرف هایش انجام دهید .

اگر مایل به فاش شدن هویتش نزد دوستان و خانواده شما نیست ، در اینترنت مشخصات درستی ندارد و پروفایلش بدون عکس می باشد و خانواده اش را از شما مخفی می کند ،باید کمی مشکوک شوید .

اگر بیان می کند ازدواجی اجباری داشته و به اصرار خانواده با همسرش ازدواج کرده و هیچ رابطه و عشقی بین آن ها نیست ، یا همسرش هزاران عیب دارد و بیماراست  و یا به دلیل وجود فرزندانش در کنار او مانده است و به زودی از او جدا می شود ، باید متوجه این موضوع شوید که در حال ورود به یک زندگی چند وجهی هستید که به هر حال برای شما و دیگران به قیمت گزافی تمام می شود .طبقه بندی: یاس،
برچسب ها:خیانت، مردمتاهل،
[ دوشنبه 1393/06/24 ] [ 03:39 ] [ yas ] [ نظرات()