تبلیغات
همسران اول - تاثیر مخرب سریال های ماهواره ای

همسران اول

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم

تاثیر مخرب سریال های ماهواره ای

همسراول/ماهواره


آیا متوجه تاثیر نامحسوس شبکه های ماهواره ای بر ذهن خود و فرزندانتان هستید ؟

از جمله اهداف شبکه های ماهواره ای از بین بردن بنیان خانواده است . در بسیاری از سریال های ماهواره ای شاهد عشق به غیر همسر ، روابط فرا زناشویی ، خیانت ، سقط جنین های نامشروع و... هستیم که باعث عادی جلوه دادن خیانت ، عادی جلوه دادن روابط خارج از خانواده هم برای زن و هم برای مرد ، عادی جلوه دادن سقط جنین برای دختران جوان و... می شود .


اکثر این سریال ها خیلی نامحسوس به این مطلب اشاره می کنند که انسان فقط یک بار زندگی می کند و یک بار عاشق می شود و به هر قیمتی باید به عشقش هر چند ممنوعه برسد .

بعضی افراد تصور می کنند دیدن فیلم های ماهواره ای تاثیر مخربی بر افراد متاهل ندارد . در حالی که روانشناسان معتقدند بر اساس اصل مقایسه ،وقتی شخصی هنرپیشه ها را در فیلم های ماهواره ای و ... که بر اثر گریم و آرایش و تکنیک های ویژه فیلم برداری و تدوین بر زیبایی آن ها چندین برایر افزوده شده است را می بیند ، با همسرش مقایسه می کند و در نتیجه همسرش را جذاب و زیبا نمی بیند و به مروز گذشت زمان محبت و علاقه بین زوجین کم و کمتر می شود .

به نظر می رسد شبکه های ماهواره ای در چند سال اخیر تاثیر خود را تا حد زیادی بر خانواده ها گذاشته است . زیاد شدن آمار خیانت ها هم در آقایان متاهل و هم در خانم ها ، طلاق های عاطفی و توافقی ، گویای این مطلب است .

* نظر شما در مورد تاثیر این سریال ها چیست ؟

** آیا متوجه این مطلب شده اید که سناریوی اصلی این سریال ها همه یکیست ولی با این حال با استفاده از تکنیک های روانشناسانه ، افراد را معتاد به دیدن این سریال ها می کنند ؟

*** به نظر شما راهکار مناسب مقابله با این موج منفی چیست ؟

طبقه بندی: یاس،
برچسب ها:سریال های ماهواره ای، خیانت،
[ پنجشنبه 1393/06/27 ] [ 15:42 ] [ yas ] [ نظرات()