تبلیغات
همسران اول - عاشق واقعی ...

همسران اول

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم

عاشق واقعی ...

کسی که واقعا دوستتان دارد ، می بیند که چقدر می توانبد بد خُلق ، بدقلق و به هم ریخته شوید ، اما هم چنان دوست دارد در زندگیش بمانید .

* به نظر شما عاشق واقعی کیست ؟

** چگونه می توان عشق را در زندگی زناشویی حفظ کرد ؟

*** کامنت های تاثیر گذار و زیبا

رویا

مطلب بسیار زیباییست.بسیار نکته باریکتر از مو در ان نهفته است.عاشق کسی است که بدون قیدو شرط دوست میدارد.محبتش مشروط نیست.زمان و مکان نمیشناسد.همیشه و همه جا حضور دارد.در شرایط سخت انجا که دیگر کسی نیست انجا که همه بریده اند...پرشورتر و پرتوان تر از قبل حضورش حس میشود.هیچ چیز هیچکس هیچ حرف وسخنی هیچ اتفاقی کوچکترین خدشه ای به ان وارد نمیکند.عاشق همیشه عاشق است.عاشق دنیا را از دریچه چشم دیگری میبیند.عاشق مثل یک سرباز وفادار همیشه اماده است که از عشقش دفاع کند.حتی اگر تمام دنیا در برابر عشقش قد علم کنند باز هم می ایستد و از عشقش میگوید و مثل کوه پشت سر او با سر برافراشته خودنمایی میکند.در پاسخ به سوال دومتان باید بگویم اگر عشق واقعی باشد این اوست که مارا حفظ میکندنه ما.ما به عشق برای ماندن در زندگی نیاز داریم اگر باشد ما و زندگیمان خواهیم بود اما اگر عشق واقعی در زندگی حضور نداشته باشد دیگر زندگی زندگی نیست.عشق در عمق وجود هرکسی است حافظ اوست.اگر واقعی باشد.نیازی به حفظ شدن ندارد زیرا هم اوست که از ابتدا بوده بعد زندگی شکل گرفته اگر واقعی بوده پس همیشگیست.درهر شرایطی.در اوج سختیها اوست که باماست.

گل مریم

اگر بخواهیم عشق را در زندگی حفظ کنیم باید قواعد عشق بازی را بلد باشیم .

قواعد آن : به عشقت پایبند و وفادار بمانیم صداقت داشته باشیم صدای قلب یکدیگر را بشنویم . تشویق یکدیگر برای هرخدمت ولطف ، حتی اگر خیلی در انجام آن موفق نباشد(قدرشناس باشیم) منتظر نباشیم او ما را درک کند . خود برای ابراز احساسمان پیشقدم شویم .لباس همسر باشیم . تکیه گاه او در سختی ها باشیم . او برای گرفتن آرامش وامنیت آغوش مارا برگزیند . می گویندعاشق واقعی از خواسته های خود برای دیگری می گذرد .اما عاشق واقعی خواسته های خود را با کمک گرفتن از همسر بدست می آورد .مشورت گرفتن از همسر در کارها واو راتکیه گاه خود معرفی کردن معجزه رسیدن به خواسته های منطقی خود است . خلوت هاومعاشقه ها ی خود را هرروز به بهترین شکل مورد نیاز در برنامه داشته باشید . نهال عشق را باظرف محبت آبیاری کنید. حتما نباید ابراز عشق کلامی باشد گاهی یک نوازش ،هدیه،خدمت ،توجه به علاقه او،یک نگاه ولبخند،محبت به والدین او وگذشت از اشتباه او میتواند کششی عمیق تر از نفوذ کلامی داشته باشد. نیاز نیست هرروز به او smsعاشقانه بزنیدبگویید نخواستم مزاحم کارت شوم.


 *** لینک این پست و کامنت ها در بانوی ایرانی

طبقه بندی: یاس،
[ جمعه 1392/09/8 ] [ 23:59 ] [ yas ] [ نظرات()