تبلیغات
همسران اول - حمایت ها از کمپین " من عاشق محمد (ص) هستم "

همسران اول

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم

حمایت ها از کمپین " من عاشق محمد (ص) هستم "

تو مهربانی یا محمد! حتی بر کافران و تلاش تو برای راهیابی آنان چنان بود که خدای رحمان و رحیم به شهادت آمد؛ "لعلک باخع نفسک الا یکونوا مومنین"

و این همه دل که به عشق نام تو را بر زبان جاری می کنند و جانشان سیراب زلال جاری صلوات می شود، شرح یک نگاه توست ای پیامبر اسلام و سلام.

اللًّهُـمَ صَّلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــَد و عَجِّـلّ فَرَجَهُـم

 

تو مهربان ترینی یا محمد! و ما در نگاه مهربان و کلمات زلال محبت شما، دنیا را به مهربانی می خوانیم، پس هرکس می خواهد بر سفره مهر نشیند به این سوی بیاید.

توهین دوباره نشریه «شارلی ابدو»ی فرانسوی به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص)، باعث شده تا مردم کشورمان در کنار یکدیگر کمپینی به بزرگی یک ملت را تشکیل بدهند و از عشق شان به پیامبری بگویند که بنا به کلام حضرت حق در قرآن «رحمة للعالمین» است، این کمپین تشکیل شده تا بگوییم پیامبرمان را دوست داریم و به او که خاتم پیامبران بود عشق می ورزیم و معتقدیم بر مبنای دین ایشان که یکی از محورهایش محبت است توهین به مقدسات هیچ دینی را نمی پسندیم و از خشونت و افراطی گری بیزاریم.
این کمپین بزرگ این روزها در جامعه شکل گرفته و با حضور چهره های شناخته شده در فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی قوت یافته است. گویا انتشار پُستی در اینستاگرام حجت الاسلام شهاب مرادی و دعوت او از مردم برای شرکت در کمپین باعث رونق بیشتر آن هم شده و با پیوستن روز به روز مردم و چهره های فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاسی ابعاد بیشتری هم پیدا می کند و چه بهتر که محدود به فضای مجازی هم نشود...

اینستاگرام حجت الاسلام شهاب مرادی[ سه شنبه 1393/10/30 ] [ 17:18 ] [ yas ] [ نظرات()