تبلیغات
همسران اول - مطالب بهمن 1391

همسران اول

تقدیم به تمام بانوان سرزمینم

زندگی بعد از فاش شدن خیانت شوهران

بعضی از دوستان در کامنت های خود نوشته بودند که خیانت دیده اند ولی به هر دلیلی می خواهند زندگیشان را ادامه دهند ، و راهکارهایی برای ادامه ی زندگی بعد از خیانت خواسته بودند .در این جا بعضی از راهکارها را که دوست عزیزمان گل مریم ارائه کرده اند می خوانیم .

 

ادامه دادن زندگی برای زنان در مواجهه با بروز خیانت توسط  مردان با مشکلاتی همراه می باشد . پس از راندن مزاحم وابراز پشیمانی شوهروقطع رابطه با معشوقه ، مشکلاتی وجود دارد که زنان هوشیار وتوانمند باید به آن اندیشیده وخود را برای پذیرش وحل آن آماده کنند .

1- پرهیز از سوءظن :

گرچه هیچ زن عاقلی خواب راحت وآسوده ای به جهت احتمال لغزش وخیانت مجدد مرد ندارد .


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
برچسب ها:بی وفایی، همسران،
[ دوشنبه 1391/11/30 ] [ 08:08 ] [ yas ] [ نظرات()

فرزندان همسر اول ،دوم و...

 

بیشتر اوقات همسر دوم  باید در محافل تنها باشد . فرزندان همسر دوم  از محبت والدین همسر وعمه وعمو و... روابط فامیلی بی بهره اند که در دراز مدت اثرات نامطلوبی در روابط اجتماعی ، شغلی ، ازدواج و.... می گذارد . فرزندان همسر دوم بعد از ازدواج به دلیل نداشتن روابط با خانواده پدر و یا مناسب نبودن این روابط ، با خانواده همسر روابط نرمال و مناسبی ندارند که این خود بعدها زمینه ساز مشکل های  بسیاری می باشد .  نداشتن تفریحات بدون استرس همراه پدر ، نبودن پدری همیشه همراه ، حساسیت وکینه نسبت به فرزندان اول پدر ، کشانده شدن حسادت های زنانه مادرشان با همسراول وفرزندان او که روح وروان آنان را در هم شکسته واز آنان فرزندانی عبوس ، کینه توز ، افسرده ، پرهراس ، ناسازگار و... می سازد که  وضعیت بچه های طلاق به مراتب بهتر از آنهاست ودر جامعه موفق تر ومورد محبت ودلجویی بیشتر اطرافیان وحمایت های دیگران هستند . فرزندان طلاق اعتماد به نفس واستحکام بیشتری در روابط اجتماعی داشته وموفقیت های اجتماعی زیادی کسب میکنند چون علنی اند و دیده میشوند . با توصیه های مداوم پدر ومادر در مخفی کردن تردد فرزندان همسردوم به هیچ عنوان شرائط مطلوب روانی را برای فرزندان همسر دوم نمی توان تصور کرد .


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
برچسب ها:فرزندان همسراول، دوم،
[ پنجشنبه 1391/11/26 ] [ 17:19 ] [ yas ] [ نظرات()

پس از علنی شدن ازدواج دوم مرد ...

پس از علنی شدن همسر دوم وضعیت تغییر میکند .  پیگیری همسر اول ، برای راندن او ، جبهه گیری فرزندان علیه پدر وهمسر دوم ، و وارد کردن فشار روانی بر پدر با حمایت خانواده ها ونزدیکان ، مزاحمت وسلب آسایش توسط دلسوزان فامیل ، پیگیری قانونی وبحث مال واموال مرد ودعوا بر سر ارث ومیراث در بود ونبود مرد در طول دوره زندگی خوشی های چند ساعته زن را بر باد داده ودر تشویش ونگرانی پایدار در عرصه جنگ وجدال بر سر مرد نالایق ومال واموال تقسیم شده که به ارزنی نیارزد ، روزمرگی میکند .
  زمانی که اوج هوس افول میکند وجز ناتوانی چیزی نمیماند . برای زن سرمایه ای جز تنهایی یا حضور ی کوتاه با فرزندانی طلب کار ومتعرض وخشمگین وانتقام گیرنده چیزی به ارمغان نخواهد گذاشت وبه گذشته خودکه برگردد جز حسرت وحرص وفشار روانی چیزی به خاطر نمی آورد .


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
برچسب ها:فرزندان همسراول، فرزندان همسردوم،
[ پنجشنبه 1391/11/26 ] [ 08:50 ] [ yas ] [ نظرات()

نوشته ای از اقای امیر
اقای امیر از همراهان وبلاگ ما هستند که در یکی از پست های گذشته من لطف کردند و پیام گذاشتند. ایشون نوشتند که دو همسر دارند  و از این کار ناراضی هستند و دوست دارن تجربیات تلخ خود رو در این زمینه با ما و دوستانمون شریک شوند تا بتوانند هشداری باشند برای کسانی که چنین قصدی در سر دارند. ما هم دست یاری شون رو با افتخار پذیرفتیم و ازشون خواستیم مطالبشون رو برای ما ارسال کنند تا در وبلاگ از اون استفاده شود
به نوبه خودم از ایشون تشکر میکنم که شهامت بیان تجربیات تلخشون داشتند. امیدوارم از مطالب ایشون همه اونهایی که باید، درس بگیرند. براشون ارزوی روزهای خوب توام با ارامش دارم . همچنین از ایشون میخوام که از همراهان وبلاگ باقی بمانند که ما به تجربیات و شهامت بیان ایشون نیازمند هستیم.

این شما و این هم نوشته اقای امیر


سلام. من امیر هستم.اگر اجازه بدهید خیلی در مورد سن و سال و سایر خصوصیات دقیق ننویسم. به صورت تخمینی بگویم که در اوایل 40 سالگی هستم. ب

ادامه مطلبطبقه بندی: فریاد،
[ سه شنبه 1391/11/24 ] [ 03:23 ] [ فریاد ] [ نظرات()

مردان چند همسره

واما وضعیت مردان چند همسره : آنچه در ابتدای امر به فکر میرسد مردان چند همسره بسیار سعادتمندند که با چند همسر روزگار میگذرانند البته اگر بدنبال دلائل حقیقی آن باشیم پی خواهیم برد که اکثر این مردان از سلامت روان وشخصیت کم بهره اند .

1- مردان هوس باز : این دسته از کودکی در کانون فحشا ، فسادولاقیدی خانواده ، اطرافیان ودوستان ، پرورش یافته وهوس بازی را امری موجه وحق مرد میدانند .


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
[ یکشنبه 1391/11/22 ] [ 10:07 ] [ yas ] [ نظرات()

همسران دوم


همسران دوم قبل از ازدواج ، زنان ودخترانی هستند که بدلائل نبودن موقعیت مناسب برای ازدواج ، جدایی از همسر ، خیانت به همسر، بی سرپرست وبد سرپرست بودن ، فقرخانواده وتامین نشدن  نیاز های آنان یا خود ، ثروت زیاد وشهوت در جامعه رها میشوند ودر محیط مستعد خیانت قرار میگیرند ، بسترآماده برای رفع نیارهای مادی وجنسی مییابند که البته اگر گول زدن پسران مجرد را فاکتور بگیریم ، برخی مردان متاهل را به دلیل مردبودن وزندگی آماده وثروت انباشته آماده و.... ترجیح داده وبه همنوع خود خیانت میکنند . برخی نیز زنان خیابانی ای هستند که پس از خسته وکلافه شدن در تامین نیازهای جورواجور مردان متعدد ودوست پسرانی که نتوانستند در دام زندگی گرفتارشان کنند ،ادامه مطلب

برچسب ها:خیانت، مردمتاهل،
[ شنبه 1391/11/21 ] [ 12:37 ] [ yas ] [ نظرات()

زنان عفیفه سرزمین من
 خانم دکتر آهنگر سله بنی در وبلاگ جامعه و من نوشته است  :
چند وقتی است که مشغول انجام پژوهشی با روش کیفی(مصاحبه عمیق) هستیم. اطلاعات خام اولیه انقدر سوپرایزینگ بود که نمی دانستم چه کنم. چون اطلاعات به دست آمده هنوز در سطح وسیع تست نشده و مصاحبه ها از 144 خانم ساکن تهران (از همه مناطق کیس مصاحبه وجود داشته است) گرفته شده قابل تعمیم به همه نیست(48 خانم متاهل، 48 دختر مجرد و 48 خانم مطلقه و یا بیوه) و در حد فرضیه می توان گفت که :

دو سوم زنان مطلقه و بیوه تهرانی که از آنها مصاحبه شده(از 48 نفر 31 نفر) صیغه کسی هستند که 28 نفرشان صیغه پسران مجردند یا دوست پسر دارند و این نوع زندگی را با توجه به حفظ استقلال خود به هر نوع زندگی دیگری ترجیح می دهند. غیر از چهار مورد بقیه موارد مخفیانه بوده و کسی از موضوع خبر نداشت. تقریبا از 48 خانم 44 نفر ابراز کردند که از همسر دوم شدن متنفرند و حاضر نیستند حتی دوست یا صیغه یک مرد متاهل باشند. در مقابل 48 دختر خانم مجرد مصاحبه شونده7 دختر خانم وجود داشتند که ترجیح می دادند با مردان متاهلی دوست باشند که از نظر عاطفی و مالی تکیه گاه خوبی برایشان باشند. نکته جالب اینکه همین افراد ازدواج با یک مرد متاهل را نمی پسندیدند.


ادامه مطلب

[ پنجشنبه 1391/11/19 ] [ 12:06 ] [ yas ] [ نظرات()

سپیده خاطرات من
نمیدونم سپیده عزیز وبلاگ خاطرات من رو می شناسید یا خیر

در دنیای وبلاگستان خیلی معروف است و در زندگی واقعیش هم 6 سال تجربه زندگی مشترک در کنار خانواده همسرش رو داشت ولی متاسفانه صبوری هایش جواب نداد و در نهایت تصمیم به طلاق گرفت.
 سپیده زن جوانی است از دسته زنانی که باید دستش رو برای همتی که برای زندگی پاک به خرج داد و میدهد بوسید..

این همه مدت ما از خانم های صیغه ای و معشوقه ها نوشتیم بانوان دوم شکایت کردند  که شما کینه دارید و تهمت می زنید و چشم دیدن ندارید  .....این بار سپیده   از دسته زنانی که طعم تلخ طلاق رو چشیده اند اما توی این تجربه تلخ  هم سربلند شده، از تجربه های عینیش در مورد زندگی مردی نوشته که نه تنها به  همسر اول و دخترش وفادار نماند بلکه زنان صیغه ای رو هم سالی یکبار به سزای عملشان رساند . سپیده عزیز خدا رو شکر درد خیانت نکشیده و از زنان دوم کینه به دل نداره و از همه مهمتر قلم شیوا و مهربونی داره و در نهایت همه حرفهای ما رو بار دیگه تکرار کرد.
این هم متن سپیده عزیزم با نام  عاقبت زندگی خراب کردن

مرسی سپیده عزیزم  برای این متن. با یه عالمه ارزوی خوب برای تو دوست مهربونطبقه بندی: فریاد،
[ چهارشنبه 1391/11/18 ] [ 09:19 ] [ فریاد ] [ نظرات()

کامنتی از یک اقا ، مازیار
مازیار
جمعه 13 بهمن 91 12:32
قصد خودکشی و بیماری آنچنانی به خاطر خیانت مرد؟! یعنی فکر نمی کنید کسی رو هر قدر هم دیوانه وار دوست داشته باشید اگه اون فرد به راحتی و خونسردی به شما خیانت کنه اصلا لیاقت دوست داشتن شدن از طرف شما رو نداشته و باید مثل یک زباله اون و عشق و به اون رو به سطل آشغال انداخت؟ راستش رو بخواهید از خوندن داستانهای اینجا خیلی به زبونی و حقارت برخی زنان ایرانی افسوس خوردم. یعنی آدم اینقدر ناتوان باشه که شوهر بهش خیانت کنه ودر جواب هم با وقاحت کتکش بزنه و دست رو دست بزاره؟

ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
برچسب ها:تعدد زوجات، خیانت، مردمتاهل،
[ دوشنبه 1391/11/16 ] [ 09:40 ] [ yas ] [ نظرات()

خاطره نویسی در دنیای مجازی
دفعه ی اولی که بعد از ازدواج مجدد همسرم رفتم پیش مشاور  ، بعد از صحبتهای ابتدایی از من خواست که همه ی حرف دلم ، هر چه از همسرم انتظار داشتم  ، و حتی همه ی خشم و توهین ها به همسرم را روی یک برگه ی بزرگ بنویسم .فکر می کردم می خواد اونها رو بخونه وبرام سخت بود .
اما بهم گفت  : اون برگه رو بعد از نوشتن من پاره می کنه و می ریزه دور . می گفت  این روشی هست برای دور ریختن دردها و رنج ها . وبهم پیشنهاد کرد هر وقت حالم بد بود همین کار رو بکنم . اما به نظر شما آیا نوشتن خاطرات و ... و دور ریختن انها با نوشتن تو وبلاگ یکسانه و همون تاثیر رو داره ؟

با دوستان دیگر قرار گذاشتیم گاهی کامنت های خواننده ها رو منتشر کنیم و به بحث بگذاریم . متن زیر نوشته ی خانم گل مریم در این ارتباط هست که براتون گذاشتم .امیدوارم با نظرات خود همراه ما باشید .ممنون


سلام دخترای خوب . مطالبی را که اینجا مطرح میکنم نتیجه تجاربم در دنیای واقعی است نه مجازی .

  در مورد خاطره نویسی برخی افراد که بنا به توصیه دوستان ویا مشاور نماها وبه هدف تخلیه روانی در دنیایی که کسی نمیشناسد ، انجام می شود ، باید نکاتی را متذکر شوم .


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
برچسب ها:خاطره نویسی همسران دوم، دنیای مجازی،
[ یکشنبه 1391/11/15 ] [ 19:08 ] [ yas ] [ نظرات()

سعیده
سلام.تنم لرزید از این متن (متن نادی )از اینکه نکنه منم اینجوری بشم؟نه مث شما...مث اون زن!کمکم کنین..التماستون میکنم:
توی دانشگاه با پسری اشنا شدم که خوابگاهی بود.من خیلی دختر محکمیم.باهیچ پسری سلام علیک هم نداشتم.اما اون خیلی جدی اومد جلو وگفت قصدش ازدواجه.منم چون ظاهرش خوب بود و درسش و اخلاقشم زبونزد بود شماره خونمونو دادم بهش.اونم یه هفته بعئ با مادر و پدر و خواهرش اومد خواستگاری.خانواده من هیچ وقت بی گدار به اب نمیزدن.نمیدونم چی شد که این سری تا انجام تحقیقات قبول کردن صیغه شیم...منم خب سنی نداشتم دوستش داشتم اونم خیلی مهربون بود....خدایا منو بکش...خر شدم!به همین راحتی!ابرو و حیثیتم برباد رفت...دو ماه بعد تو تحقیقات گندش در اومد که زن و بچه داره!تو شهر خودشون.
چطور تونست این کارو با من بکنه؟!زنش که فهمید اومد درخونم گریه و زاری که بذارم برم.اما کجا برم؟!به خدا نمیخوام زندگی اون زن وبچشو بهم بریزم.ولی من دیگه یه دختر پاک و معصوم نیستم.بچمو سقط کردم.مردم چی میگن؟من ایندم تباه شده اما خدا شاهده نمیخوام زندگی دختر بدبختش تباه شه.مهریه هم که ندارم.نمیتونم ول کنم برم.تورو خدا کمک کنین.خیلی داغونم.


برچسب ها:خیانت، مردمتاهل،
[ جمعه 1391/11/13 ] [ 21:44 ] [ yas ] [ نظرات()

به چه جرمی؟ ؟؟ نادی

نمیدونم  چرا فکر میکردم ازدواج مجدد مال پیرهاست نمیدونم ...

26 سالمه و 5ساله ازدواج کردم با یه مرد 3که سال از خودم بزرگتر قصه ما مال 4ماه پیشه. خونواده شوهرم خیلی خوبن یه برادر خواهر داره که از من کوچیکترن و خیلی دوسم دارن . منو خواهرجون صدا میکنن .مامانشو مامان صدا میکنم  .

4تا برادر دارم و خواهری ندارم سرمو روی شونه هاش بذارمو و خون گریه کنم ...

امسال مدرک ارشدمو میگیرم . همه چیز زندگی من عالی بود .عالی ... کوچکترین جای خالیی تو زندگیمون نبود ...رابطمون قوی بود هر هفته میرفتیم کوه چون آقا عاشق کوه بودن تا جایی که جا داشته مسافرت و بازی و تفریح . چند ماه پیش فهمیدم باردارم و این یه نیروی صدبرابر توی زندگیم وارد میکرد بچه ناز من ...


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
برچسب ها:خیانت، مردمتاهل،
[ جمعه 1391/11/13 ] [ 11:36 ] [ yas ] [ نظرات()

کامنتهای قابل فکر...
کامنتهای پست های قبل خودم رو که میخونم برای وجود همراهانی که هرکدوم درسی از زندگی هستند و همراه ما شدند  خدا رو شکر میگم.

خدا رو شکر که این وبلاگ باعث شد دوستان زیادی رو بشناسیم و همراهان نابی رو پیدا کنیم. توی کامنتهای پست قبل دوستان عزیزی هستند که واقعا مطالبشون تکون دهنده بود . یکی از اون کامنتها مینای عزیز بود که نوشته بود

" مگر می شود خیانت را فراموش کرد .از وقتی که شنیدم همسرم بهم خیانت کرده تا مرز بیهوشی چشمام رو باز نگه می دارم .انقدر چشمام رو باز می ذارم تا از بی خوابی بیهوش بشم .چون اگر چشمام رو ببندم تصاویری می اد جلوی چشمام که منو از زنده بودن بیزار می کنه . تصویر ... می شه این تصاویر رو فراموش کرد ؟ کسی تابحال تونسته خیانت همسرش رو فراموش کنه ؟"

وقتی این رو میخوندم اشکام سرازیز شده بودن و براش نوشتم که دردت رو با تمام وجود می فهمم . کاش همه به جمله های مینای مهربون فکر کنیم.

 


ادامه مطلبطبقه بندی: فریاد،
[ دوشنبه 1391/11/9 ] [ 07:52 ] [ فریاد ] [ نظرات()

همفکری با یک دوست ، رها
من یه راهنمایی ازتون میخواستم البته واسه خودم نیست(من 4 ساله بخاطر خیانت جدا شدم)
یکی از همکارام 4 ماهه که ازدواج کرده,قبلا با هم دوست بودن .مدتی بود که یه خانومه به گوشیش زنگ میزد و قطع میکرد .
این اتفاق بارها میوفته تا یه روز خانومه باز زنگ میزنه و میگه که با یه اقایی آشنا شده که تازه ازدواج کرده اما زنش رو دوست نداره و میخواد طلاقش بده( اسم جای رو که کار میکنه هم میگه که نزدیک جای هستش که شوهرش کار میکنه)
همکارم میگه خب,من چیکار کنم؟


ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
[ دوشنبه 1391/11/9 ] [ 06:59 ] [ yas ] [ نظرات()

برای تویی که نمی شناسمت
کاش همگی یه کمکی به من یکی بکنید
من یه سوال دارم که از نام وبلاگ ما واقعا چه چیزی برداشت میشه؟
 به نظرتون اینجا ساخته شده که ما دور هم بشینیم و میوه هم بیاریم و بساط چای عصرونه راه بیندازیم و گل بگیمو بشنویم . بی خیال اتفاق دردناک زندگی ما؟
هرروز با یه اهنگ تازه از هنرمندان محبوب و یا یه رسپی غذای خوشمزه و یا....

اینجا ما چه بخوایم چه نخوایم در طرف مقابل زنان دوم ایستادیم.  زنانی که همراه مردان خیانتکار می شوند. بازیگران قهار دنیای لوندی و عشق های چند ساعته  عشق بازیهای عجیب چاپلوسی و دروغ و ریا
تنها می تونیم در بحثامون با این گروه ادب رو رعایت کنیم . همین . از ما انتظار مهربانی کردن در برابر بانوان دوم انتظار بیهوده ای هست. از ما انتظار دارید فراموش کنیم زخمهایی که هنوز یاداوریش تنمون رو به درد میاره ؟ از ما انتظار دارید خاطرات تلخ دیده های با چشم خودمون  رو  بریزیم دور؟


ادامه مطلبطبقه بندی: فریاد،
[ چهارشنبه 1391/11/4 ] [ 07:29 ] [ فریاد ] [ نظرات()

کمک به یک دوست ...+پی نوشت
دوستان در مورد خیانت بگم که هیچ ربطی به زن و محبتهاش نداره! تو وجود مردها هست حقشون میدونن که راحت و بی قید باشن یعنی بعد ازدواج بیشتر احساس راحتی میکنن! من 7 ماه باردارم، رابطم با همسرم خوب بود و هر روز به هم عشق میورزیم ولی بدلیل بارداری و ویارهای شدیدی من رابطه جنسی بسیار محدودی باهاش دارم، تا اینکه روزی دیدم صفحه فیس بوکش بازه و عکس یه خانومی هست که فهمیدم کلی باهاش چت کرده! انگار آب سرد به روم پاشوندن ، ضربان قلبم تند تند شد و نفسم تو سینه حبس شده بود فکر نمیکردم این زندگیه منه! 
ادامه مطلبطبقه بندی: یاس،
[ سه شنبه 1391/11/3 ] [ 18:12 ] [ yas ] [ نظرات()